Kilka słów o nas

Kim jesteśmy?

MagFi to odpowiedź na Twoje potrzeby w zakresie profesjonalnej obsługi księgowej i kadrowej. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam na dobór optymalnych form rozliczeniowych, prowadzonych w najdogodniejszych warunkach dla naszych Klientów.

Co robimy?

Od 2018 roku świadczymy usługi księgowe i kadrowo-płacowe online dla firm z całej Polski. Wyróżnia nas elastyczne podejście do każdego Klienta oraz gotowość do współpracy na indywidualnie określonych warunkach. Swoim Klientom dostarczamy praktyczne narzędzie, umożliwiające automatyzację wielu procesów w firmie. Pozwala ono na kompleksowe, a przede wszystkim proste zarządzanie firmą tak, aby nasi Klienci mogli cały swój potencjał angażować w rozwój działalności. Wystawianie i wysyłanie faktur online, prowadzenie magazynu czy terminarza podatkowego w jednym miejscu ułatwia im skuteczne kierowanie firmą z każdego miejsca i o każdej porze. Współpracujący z nami przedsiębiorcy mają ciągłydostęp do najważniejszych danych, mogą w każdej chwili uzyskać potrzebne analizy finansowe i przekazać je, np. do banku czy firmy leasingowej.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy profesjonalni, terminowi i dokładni. Naszymi Klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy, angażując się we wszystkie procesy, w których przedsiębiorcy potrzebują wsparcia. Pomagamy w rozpoczęciu działalności, udzielając wskazówek odnośnie spełnienia wszelkich formalności i dobierając najkorzystniejsze formy prowadzenia działalności. Nieustannie podnosimy poziom naszej wiedzy, a także aktualizujemy ją, zgodnie ze zmianami prawnymi. Nasze działania wobec Klientów opierają się zawsze na zasadach partnerstwa, dlatego nie nakazujemy, a wyjaśniamy; odpowiadamy na każde pytanie; sprawdzamy i negocjujemy, takaby wypracować dla naszych klientów najdogodniejsze warunki prowadzenia działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu.

Certyfikaty